top of page
Kina, firmy, twórcy filmów:
Kino cyfrowe oferuje nowe możliwości

Witamy

Bądź na
Największe ekrany!
Kina

Łatwo dostosuj swoje teatry. Korzystaj z ekranów w nowy sposób i kształtuj swoje sesje z nami.

 

Dostosowane dżwięki i skórki są niezbędne, aby zapewnić jasną i niepowtarzalną tożsamość w twoim teatrze. Zapytaj nas o nie.

Niezwłocznie informuj odbiorców i reklamuj swoje zapowiedzi i wydarzenia specjalne w DCP 2D lub 3D, na żądanie.

Pozwól swoim partnerom korzystać z ekranów i wyświetlać ich zdjęcia i filmy, z treściami dostarczanymi jako DCP.

Pozwól lokalnym partnerom ożywić tradycję zasłon reklamowych lub zarządzać własnymi powierzchniami reklamowymi na ekranach.

Twórcy filmów

Teraz możesz prezentować swoje filmy na największych ekranach, zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

 

DCP: Uniwersalny format dla filmów cyfrowych

 

„DCP” (Digital Cinema Package) to jedyny na świecie format filmów cyfrowych. Zupełnie nowe wyposażenie techniczne w kinach jest gotowe: bez połączenia, bez dalszej interwencji. Wszystko jest możliwe, bardzo prosto, nawet 3D!

 

Łatwe zarządzanie i użyteczność

 

W zależności od czasu trwania twój DCP może zmieścić się na jednym kluczu USB lub małym dysku twardym USB, aby szybko zostać przyjęty na wszystkich serwerach kinowych, w celu łatwego zarządzania technicznego.

Firmy

Organizowanie ydarzeń sponsorowanych przez firmy w kinach stało się znacznie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

 

Reklama i promocja

 

Masz siedzibę lokalną i chcesz stworzyć film reklamowy dla swojego miejskiego kina. Porozmawiaj z nimi na temat swojego projektu i poproś nas o przeniesienie lub utworzenie filmu reklamowego w DCP

 

Wypożyczalnie kin

 

Twoja firma sponsoruje prywatne spotkanie w kinie i chcesz zaprojektować logo lub film korporacyjny. Możemy dostarczyć DCP, który idealnie pasuje do listy odtwarzania w kinie.

 

Konwertuj swoje filmy do DCP do natychmiastowego użycia w kinach

Od samego początku proces projekcji filmu z pewnością postępował, ale film pozostał w centrum systemu. Dźwięk został deportowany do niektórych cyfrowych systemów audio, takich jak DTS (tm), ale obraz zachował swoją zasadniczą analogową naturę.

W Ameryce Północnej i Europie proces ten jest teraz wszędzie zakończony. Kina mają teraz zupełnie nowy sprzęt (projektory, serwery, TMS, 3D i akcesoria dźwiękowe), aby zapewnić 100% cyfrową projekcję.

Ta ewolucja jest rewolucją, która pozwala kinom, twórcom filmów i organizatorom wydarzeń na swobodne korzystanie z ekranów kinowych znacznie łatwiej i skuteczniej niż kiedykolwiek

Powstała z tej mutacji kinematografia zamierza skupić się na elastyczności nowego systemu i nowych możliwościach (nie do pomyślenia w czasach 35 mm), które są teraz dostępne dla właścicieli kin, operatorów, twórców wideo i twórców filmów.


Kontrolowanie ekranów, wydłużanie czasu oczekiwania odbiorców i zarządzanie lokalnymi usługami reklamowymi jest teraz na wyciągnięcie ręki.


Kina cyfrowe to teraz znacznie więcej niż kina. W przypadku wydarzeń specjalnych, nawet jeśli projektory akceptują różne źródła wideo, wszyscy wiedzą, że projekcja jest prostsza i bardziej niezawodna, gdy projektory są połączone z „serwerami”.

Jeśli chcesz wkrótce pokazać swoje wideo w kinie cyfrowym, zdecydowanie zaleca się konwersję w DCP (Digital Cinema Package), aby uzyskać jak najlepsze techniczne warunki dostawy i zarządzania.

Od 2011 roku Cinecreation jest partnerem kin cyfrowych, młodych filmowców i kamerzystów, a także firm, które chcą organizować specjalne wydarzenia w kinach.

 


Konwertujemy wszystkie Twoje zdjęcia i filmy na DCP, ale na życzenie możemy również budować Twoje dżingle, reklamy i specjalne przyczepy.

 


Cieszyć się!

Thierry

JOURNET

13 rue de Munet
F-51490, Bétheniville

 

 

Telefon : +33.602.226.843

Zadzwoń do nas (tylko w języku francuskim lub angielskim), wyślij e-mail lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego:

bottom of page